filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
RomeFilmFest
2008
http://www.romacinemafest.it/en/rome-film-fest/
Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Rzymie
Data wręczenia nagród:
30 października
Festiwal odbył się w dniach 22-30 października.
Złoty Marc’Aurelio
Najlepszy film
wygrane
Opium War
(2008)
Siddiq Barmak
Udział w konkursie głównym
nominacje
Aide-toi et le ciel t'aidera
(2008)
François Dupeyron
El Artista
(2008)
Gastón Duprat
,
Mariano Cohn
Il passato è una terra straniera
(2008)
Daniele Vicari
Iri
(2008)
Lu Zhang
Klientka
(2008)
Josiane Balasko
Le Plaisir de chanter
(2008)
Ilan Duran Cohen
Północna kraina
(2008)
João Botelho
Rezolucja 819
(2008)
Giacomo Battiato
Szamanka
(2008)
Gulshat Omarova
Świat cieni
(2008)
Connie Walter
Un Barrage contre le Pacifique
(2008)
Rithy Panh
Un Gioco da ragazze
(2008)
Matteo Rovere
Nagroda Publiczności dla najlepszego filmu
wygrane
Rezolucja 819
(2008)
Giacomo Battiato
Srebrny Marc’Aurelio
Najlepsza aktorka
wygrane
[Donatella Finocchiaro]
Donatella Finocchiaro
jako Ada w filmie
Galantuomini
(2008)
Najlepszy aktor
wygrane
[Bogdan Stupka]
Bogdan Stupka
jako Konstanty w filmie
Serce na dłoni
(2008)
Konkurs 'Alice nella Città'
Najlepszy film w kategorii poniżej 12 lat
wygrane
Magia
(2008)
Philippe Muyl
Najlepszy film w kategorii powyżej 12 lat
wygrane
Summer
(2008)
Kenneth Glenaan
Udział w konkursie
nominacje
Buntowniczka z Sycylii
(2008)
Marco Amenta
Dom mrocznych motyli
(2008)
Dome Karukoski
LOL
(2008)
Lisa Azuelos
Na rozstaju uczuć
(2008)
John Stockwell
Only
(2008)
Simon Reynolds
,
Ingrid Veninger
Playing for Charlie
(2008)
Pene Patrick
Podróż Teo
(2008)
Walter Doehner
Quell'estate
(2008)
Guendalina Zampagni
Santa Mesa
(2008)
Ron Morales
Tahaan
(2008)
Santosh Sivan
Wyróżnienie Specjalne
Zdobywca
wygrane
Północna kraina
(2008)
João Botelho
Zdobywca II
wygrane
Aide-toi et le ciel t'aidera
(2008)
François Dupeyron
Wyróżnieni w roku 2008
Północna kraina
(
1/2
)
Aide-toi et le ciel t'aidera
(
1/2
)
Rezolucja 819
(
1/2
)
Opium War
(
1/1
)
Magia
(
1/1
)
Galantuomini
(
1/1
)
Serce na dłoni
(
1/1
)
Summer
(
1/1
)
Santa Mesa
(
0/1
)
Un Barrage contre le Pacifique
(
0/1
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.