PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35792}

Legenda Czerwonego Smoka

Hong Xiguan zhi Shaolin wu zu
6,9 1 192
oceny
6,9 10 1 1192
Legenda Czerwonego Smoka
powrót do forum filmu Legenda Czerwonego Smoka

No tak!

użytkownik usunięty

7/10. Film dobry. Popisowe walki i humor to napewno zaleta. Jedyne co zepsuło mi seans to to, że film miałem z beznadziejnie dopracowanym i podłożonym angielskim dubbingiem. Ale reszta ok.

ocenił(a) film na 9

9/10 A mnie sie naprawde podobal moze dlatego wyzsza ocena ze ogladalem go w orginale z polskimi napisami .:)

zychu93

nie powiem ile dałem bo po co dyskusję wywoływać :P

ale to jest właśnie ten problem, lepiej zdobyć gdzieś wersję z napisami, ewentualnie z lektorem nałożonym na oryginał bo wersja lektor+dubbing USA jest katastrofalna i kompletnie psuje klimat :( akurat mi się taka trafiła :(

ocenił(a) film na 7
Lord_Mat

Zgadzam się dobra komedia z elementami sztuk walki. Trochę kiczu było ( np. ten metalowy wózek inwalidzki :P) ale ujdzie.

ocenił(a) film na 8

Bardzo dobra komedia. :)
Śmieszne, acz brawurowe walki, przerysowane postacie i zabawne dialogi na tle historii o honorze, miłości i walce ze złym władcą. Wspaniały, specyficzny klimat chińskiego kina z lat '80.
Warto obejrzeć.

ocenił(a) film na 8
Khaosth

magiczna włócznia to jedna najciekawszych narzędzi w filmach Kung-fu jakie widziałem, film fajny i klimatyczny.

ocenił(a) film na 8
Zuy_pan_muzgodestroktor

mi film bardzo się podobał. Lepsze sceny walki widziałem chyba tylko w "Dawno temu w Chinach". To co robi Jet Li jest po prostu fantastyczne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones